10 października 2020

Gr III – „Bezpieczny przedszkolak”

Nasze Przedszkolaki z grupy III na samym początku września zapoznały się z tematyką „Bezpieczny Przedszkolak. Wiedzę  zdobytą na zajęciach o ruchu drogowym  „Tygrysy Odważne”  postanowiły  wdrożyć w praktyce, podczas wycieczki w pobliżu naszego przedszkola. Przed wyjściem przypomnieliśmy sobie jak należy zachować się na drodze. Dla bezpieczeństwa dzieci założyły kamizelki odblaskowe. Po drodze obserwowaliśmy poznane znaki drogowe.  Uczyliśmy się jak prawidłowo grupą przechodzić przez jezdnię. Przedszkolaki wykazały się m.in. znajomością znaków drogowych i prawidłowego przejścia po pasach.

LINK DO GALERII


Copyright © 2015. All rights reserved.

Opublikowano 10 października 2020 przez Tygrysek Pietrek in category "Tygryskowe wieści