1 listopada 2020

Jesień u Tygrysów

Witajcie kochani! Tutaj ja, wasz przyjaciel, Tygrysek Pietrek!

Jest mi bardzo przykro, że nasze przedszkolaki nie mogą obecnie wyjść ani do teatru, filharmonii czy do muzeum. Szkoda też, że nie mogą do nas przyjeżdżać nasi ukochani muzycy, którzy co miesiąc tak pięknie nam przygrywali na PRO-musice…

JEDNAKŻE!

To nie znaczy, że nasze Tygrysy próżnują! Ha! wręcz przeciwnie! Jesień to czas, kiedy w naszym przedszkolu dużo się dzieje! Wszystkie grupy przygotowują się do zimy i poznają uroki jesieni. Kolekcjonujemy dary jesieni, gotujemy kompoty, przyrządzamy kiszonki, pijemy zdrowe soki warzywno-owocowe, sprzątamy nasz ukochany plac zabaw i grabimy liście! 

W tym folderze będą pojawiać się jesienne zdjęcia naszych ukochanych Tygrysów! Zapraszam Was serdecznie do śledzenia na bieżąco naszych jesiennych fotorelacji.

 

Ślę całusy i ściskam mocno,

Wasz Pietrek!

P.S. Pamiętajcie, aby dbać o swoje zdrowie! 🙂 

…………………………………………………………………………………………………………………………

JESIEŃ W NASZYM PRZEDSZKOLU

 


Copyright © 2015. All rights reserved.

Opublikowano 1 listopada 2020 przez Tygrysek Pietrek in category "Tygryskowe wieści