20 września 2021

Gr. II i IIa – Dzień przedszkolaka w „mini zoo”!

Tygrysy Pasiaste i Tygrysy Brykające postanowiły, że swoje święto będą obchodzić z przytupem. Z tej okazji Panie wychowawczynie zabrały nasze przedszkolaki na wycieczkę do „Mini zoo” w Wawrowie. Na miejscu mieliśmy okazję dokarmić tamtejsze zwierzęta, a nawet z nimi porozmawiać. Najbardziej uradowany z naszej wizyty wydawał się osiołek, gdyż pięknie nam zaśpiewał na powitanie ;). Mieliśmy także niezwykłą okazję zobaczyć małego Danielka, który urodził się zaledwie dwa dni temu! Nasze przedszkolaki zadbały o wszystkich zwierzęcych przyjaciół, częstując ich licznymi smakołykami. Po krótkiej przerwie oraz małej przekąsce poszaleliśmy trochę na placu zabaw, porobiliśmy trochę zdjęć i wróciliśmy z uśmiechami na twarzy do naszego kochanego przedszkola. 

A oto i fotorelacje z tego niezapomnianego wypadu 🙂

LINK DO GALERII GR II

LINK DO GALERII G IIA 


Copyright © 2015. All rights reserved.

Opublikowano 20 września 2021 przez Tygrysek Pietrek in category "Tygryskowe wieści